Blog

Profil Büküm İstanbul

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hareket eden firmamız işlevsel ve kaliteli hizmeti ile kullanıcılara aradıklarından çok daha fazlasını sunuyor. Profil büküm İstanbul lokasyonu için önemli bir hizmet desteği oluşturuyor. Her ihtiyaca uygun profil kesim işlemi yapan firmamız hassas kesim işlemi ile milimetrik işlemler yaparak yüksek performans sağlıyor.

Profil Büküm Nedir

Profil büküm nedir, iş parçası tasarımında önemli olan profil büküm işlemi kesme delme markalama ve kaynak gibi işlemlerde kullanılan bir işlem türüdür. Bükme eğme işlemleri dekoratif üretim, demir çelik eşya, makine imalatı ve çelik yapı gibi alanlarda profil büküm işlemleri yapılır. Mengenede Eğme bükme Yöntemleri, tokmakla eğme bükme, düzeltme parçası ile eğme bükme, geniş gereçlerin mengenede bükülmesi ve biçimlendirme parçası ile bükme işlemleri ile profil büküm işlemleri yapılır. Gelişen teknoloji ile firmamız büyük tezgâhlarda her amaca uygun profil bükme eğme işlemleri yaparak inşaatlarda ve özel tasarımlarınızda profil bükme üretimi sağlıyor.

Profil Büküm İşleri

Kesim ve büküm işlerinde uzman firmamız profil büküm işleri alanında gösterdiği örnek işlerle de müşterilerin beğenisini kazanıyor. Alüminyum bükümü, Boru Bükümü, Dişli Çember bükümü, Döner Merdiven, Kılıcına Büküm, Dolu Demir Bükümü, Konik Büküm, Köşebent Bükümü, Lama Büküm, Filanş Büküm, NPU & NPI Bükümü, Hardox Sac Bükümü, Paslanmaz Büküm, Paslanmaz Dirsek Bükümü, Sac Doğrultma, Silindir Büküm, Serpantin Büküm ve Yarım Boru Büküm gibi birbirinden zengin işlemlerini güçlü büküm makinaları ile hizmete sunuyor.

Firmamız kılıcına büküm sistemi ile U demiri ve H demiri üreterek iş sahasında sıkça kullanılan ürünler oluşturuyor. Uzman kadromuz ve teknolojik altyapımız ile profil bükme ile ilgili çalışmalarımızda sizin için en ideal sonuçları sağlıyor.

Bir diğer profil büküm işlemi olan köşebent bükme işlemi ile gelişmiş teknolojik alt yapımız ile her amaca uygun kesim işlemi sağlanıyor. Endüstriyel alanda sıkça kullanılan Hardox büküm en zor büküm işlemi de en ağır ve en zor işlemlerden biridir. 400, 450, 500, 600 ve 700 hardox gibi ölçülerle kesim işlemleri sağlanmaktadır. Farklı işlemlerde kullanılan lama büküm işlemi de metal büküm ikitelli, iş sahalarında özel sonuçlar sağlayan kesim büküm işlemi ile işleriniz daha pratik bir formata dönüşüyor:

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Hemen Ara