Blog

silindir-büküm

CNC Silindir Büküm

Firmamız kapsamında en çok talep gören ürün sistemlerinin başında silindir makineleri yer almaktadır. 3 ve 4 vals nitelikli şeklinde imal edilen hidrolik silindir makine ürünleri, 2 mm ila 200 mm aralığına kadar sac kalınlığı ve 1000 mm ila 12000 mm aralığına kadar sac genişliğinde hiç zorluk çekmeden üst düzey kalitede büküm işlemini gerçekleştirebiliyor. CNC silindir büküm makinelerini firmamız kapsamında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Söz konusu olan bu makinelerimiz, özel bir aparat aracılığıyla istediğiniz zaman eliptik ya da kronik kıvırma işlemlerini de gerçekleştirebilir niteliklerdedir. Bu makineler, kullanıcılarının işlerini önemli ölçüde kolaylaştırabilen üst düzey teknolojik nitelikler ile donatılmıştır. Ayrıca valsler de hidrolik tahrikli olarak çalışmaktadır.

Silindir Büküm Makinelerinin Detayları

Hem alt hem de yan taraftaki valsler, aşağı ve yukarı hidrolik bir şekilde hareket etmektedir. Üst valsler mil kapağını açıp kapama, üst milin otomatik bir şekilde yukarıya kalkma işlemi de kumanda paneli üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Kumanda sistemleri ve NC ve CNC opsiyonlar ile sunulmaktadır. Hidrolik niteliklerle donatılmış silindir makineleri, daha pek çok opsiyonelin özellikle de bükme işlemlerini kolaylaştırabilmesi kadar vakit kaybını da minimuma indirmektedir. Aynı zamanda verimlilik de üst düzeylere kadar taşınmaktadır. Kaynaklı çelik konstrüksiyon gövde yapısı, vals milli çap ve malzemeleri, mevcut durumdaki kıvırma momenti ve rulmanlarla son derece dirençli bir yapı içeren bu makineler, üst düzeyde güven sağlamaktadır.

CNC Silindir Bükme Makineleri ve Bilinmesi Gerekenler

Firmamız kapsamında sizlere sunulan tüm makine sistemlerinde olduğu gibi bu makinelerde de oldukça titiz bir üretim süreci söz konusudur. Uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafınca 3 boyutlu bir şekilde dizayn edilerek analiz programlarımızda hesaplar kontrol edilmekte ve daha sonrasında da imal edilen bu makineleri, sizlere ulaşana dek çok fazla sayıda testten geçirmekteyiz. CNC silindir büküm makinelerimiz dahilinde elektriksel ve hidrolik önlemler de alınmıştır. Bütün vals millerinin oynak makaralı rulmanlar ila yataklanmaktadır. Böylece sürtünme kuvveti düşürülerek makinelerin çok daha fazla güçlendirildiği söylenebilir. Tüm bu özellikleri içeren makinelerimizden sizler de gerekli görmeniz halinde faydalanabilir ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Hemen Ara