Blog

profil büküm istanbul

Profil Büküm Nedir

Profil bükme yetkili firma olarak geniş makine parkurumuz sayesinde yaptığımız ve çok sık tercih edilen işlerimizin en başında profil bükme işi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizi memnuniyetine ve isteğine dayalı olarak hizmet veren firmamız belirli ölçülerdeki kılıcına profil bükme işlemlerimizi siz değerli müşterilerimiz için en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istediği ebatlarda hazırlanan profilleri hassas ölçümlerle yaparak sıfır hata payı ile istenilen zamanda alıcısına teslim etmekteyiz.

 Profil Nedir, Ne İşe Yarıyor?

Profil büküm nedir?  İş parçası tasarımında çok önemli yeri olan profil büküm işlemleri kesme, delme, markalama, kaynaklama ve benzeri gibi işlemlerde kullanılan işlemdir. Bükme veya eğme işlemleri demir çelik eşya, dekoratif üretim, çelik yapı ve makine imalatı gibi alanlarda en çok kullanılmaktadır. Özellikle Mengenede bükme ve eğme yöntemler tokmakla eğme bükme, düzeltme parçası le eğme bükme ve geniş gereçlerin mengenede bükülüp biçimlendirilme parçası ile eğme bükme yöntemleri yapılmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde firmamız büyük tezgâhlar ile her amaca uygun profil bükme ve eğme işlemleri yaparak inşaatlar ve özel tasarımların profil bükme gereksinimini karşılıyor.

profil bükümü

profil bükümü

 Profil Büküm İşleri Nelerdir?

Boru bükümü, alüminyum büküm, dışlı çember bükümü, kılıcına büküm, döner merdiven bükümü, dolu demir büküm, konik bükümü, Paslanmaz büküm, saç doğrultma silindir bükümü, konik büküm, lama büküm, köşebant bükümü, paslanmaz dirsek bükümü, yarım boru büküm, serpantin büküm ve benzeri gibi birbirinden zengin işlemleri olan özel  profil büküm  işlemleri sunuyoruz.

Profil büküm yetkili firma olarak kılıcına demir bükü sistemi ile U demiri ve H demirini üreterek iş sahasında sık kullanılan ürünler oluşturuyoruz. Tecrübeli kadromuz ve ileri teknoloji alt yapımız sayesinde hassas hizmetler eşliğinde müşterilerimizin işine yarayacak en ideal sonuçlar sağlıyoruz.

Köşebant bükme işlemi ise ileri teknolojik alt yapımız sayesine her amaca uyacak şekilde kesiliyor. Endüstriyel alanda sıkça kullanılmakta olan Hardox büküm işlemi en zor işlemelerden birisidir. 400, 500, 600, ve 700’e kadar hardox ölçüleriyle kesilip işleme alınmaktadır. Farklı işlemlerde kullanılmakta olan Lama büküm ise iş sahalarında özel sonuçlar sağlayarak kesme ve bükme işlemi ile daha pratik bir formata dönüşebiliyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

Hemen Ara