Konik Büküm ve Konik İmalatı

Şafak Kazan Büküm Şirketi olarak; konik büküm, redüksiyon büküm, işlemini hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz istediği ölçüleri bize iletip (konik imalatı) nı bitmiş halde bizden teslim alırlar. Konik büküm işi herkesin yapamayacağı, bir iştir. Türkiye’de konik büken yerler diğer bir adıyla huni büken yerler oldukça azdır. Çoğu zaman bükülmeyi denenen ve farklı şekiller alan bozulmuş konikleri düzeltip müşterilerimize veya meslektaşlarımıza sunmuşuzdur. Özellikle malzeme kalınlığı fazla olan konik bükümlerde makinalarımızın huni bükümü ne uygun ve çok kuvvetli olması gerekmektedir. Şirketimizin kendi bünyesinde kendine has özelliklere sahip üretmiş olduğu makinalar sayesinde konik imalatını kolaylıkla yapmaktayız. Ayrıca bu durumdan mütevellit şirket olarak gurur duyuyoruz.

Konik Bükme

Konik Bükme

Konik İmalatı

Tecrübeli bir firma arıyorsanız konik bükme ile ilgili işlerinizde bizimle iletişim kurup en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Türkiye genelinde en iyi hizmeti verebilmek için son derece hassas çalışmalar yapmaktayız. En ileri teknolojik gelişmelerle hizmet veren şirketimiz müşterilerin istediği ölçülerde sonuç verecek ürünleri ortaya çıkarabilmek için hassasiyetle çalışmakta ve memnuniyetin en iyi şekilde sağlanması açısından emek vermektedir. Hızlı çalışan eleman kadrosu ile her türlü Konik Büküm işini istenilen zamanda teslim etme anlayışını ön planda tutan şirketimiz metal büküm ikitellide tecrübelerini arttırmaya devam etmektedir.

konik büküm

konik büküm

İstemiş olduğunuz her türlü özel imalat, malzeme temini gerçekleştirilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İstenen işler arasında redüksiyon imalatı da bulunmaktadır. Müşterilerimizin bizi getirdiği bu özel noktada tercih edilebilirliğimizin artması açısından teknolojik gelişmeleri her zaman takip edeceğimizi belirtmek isteriz.

Hemen Ara