Lama Büküm

Son büktüğümüz Lama ölçüsü 150x50mm kılıcına büküm yapılarak dış Ø610mm e indirilmiştir.

 

Lama bükme

Lama bükme işleminde malzemelerde istenilmeyen deformasyonların yaşanmaması için tüm önlemleri alan firmamızda üretim için gerekli olan tüm ekipmanlar bulunuyor. Üretimlerimizi oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. (lama bükme) gerçek anlamda bükülmesi zor olan ürünlerdendir. Bu yüzden mutlaka bu konuda deneyimi olan firmalar tarafından bükümlerinin yapılması gerekir. Eğer bu konuda deneyim sahibi olan firmalar tercih edilmez ise (lama büküm) olarak kullanılan ürünlerden istenilen performans alınamayabilir ya da uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılamayabilir. Şafak Kazan Büküm şirketimiz (lama bükümü) işlerini tüm teknolojik olanaklardan yararlanarak yaptığı için hiçbir şekilde sorun ile karşılaşmadan yıllarca kullanılabilirsiniz. Sizlerde bu konudaki üretimleriniz için istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza ulaşmanız için farklı kanallar bulunuyor. Dilerseniz internet sitemizi kullanarak, dilerseniz de iletişim numaralarımızı kullanarak şirketimize ulaşabilir ve tüm lama kıvırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Lama Büküm Ürünlerinin Özellikleri 

Lama Büküm

Uzun yıllardan bu yana farklı iş kollarında kullanılan lama bükümleri için özel ölçülerde de siparişler verebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda ürün siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Şafak Kazan Büküm şirketimizin bu konuda uzman olan çalışanları zaman kaybetmeden siparişlerinizi tamamlamamaktadır.

Lama Bükme

Zamanlama konusuna oldukça önem veren firmamıza ne kadar çok sipariş verirseniz verin şirketimiz mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizi tamamlayarak sizlere ulaştırmaktadır. Farklı sektörlerde kullanılan lama büküm ürünlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak üretimlerimize devam ediyoruz. Bu yüzden aldığımız siparişlerin tamamını ayrı bir özenle üretiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için kılıcına lama bükümü ile ilgili çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Şirketimizde paslanmaz büküm, paslanmaz boru ve paslanmaz sac büküm gibi ürünlerin üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Ürün ihtiyaçlarınız için istediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi lama bükme için sipariş miktarınız ne olursa olsun konusunda uzman olan çalışanlarımız büyük bir özveri ile çalışarak tam zamanında siparişlerinizi sizlere teslim etmektedir.

Bakınız; lama kıvırma ve lama kıvıran yerler.

Hemen Ara