Paslanmaz Sac Büküm

Paslanmaz Sac Bükümü

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan ve kullanılan paslanmaz saclar çeşitli ebatlarda ve şekillerde olabilmektedir. Önemli iş kollarında kullanılan bu saclar ile ilgili yapılacak olan imalatlar bu konuda deneyim sahibi olan firmalar tarafından yapılması tercih edilir. Bu konuda uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan  Şafak Kazan Büküm olarak bizler, müşterilerimizin silindirde paslanmaz sac büküm ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize bu konuda üretgen çözümler sunmaktayız.

paslanmaz boru imalatı

paslanmaz boru imalatı

En sık kullanılan paslanmaz malzemeler 304 kalite paslanmaz  – 316 kalite paslanmaz ve 310 kalite paslanmazdır. İsminden de anlaşılacağı gibi sac bükümlerin paslanmama özelliği bulunur. Böylelikle bu ürünler uzun yıllar boyuna farklı iş kollarında sorunsuzca kullanılabilir. İlaç sanayi, kimyasal ürünlerde, gıda sanayi vs…. birçok  sanayisi kollarında kullanılır. Ayrıca inşaat ve otomobil sektöründe de paslanmaz kesim büküm ve paslanmaz sac kıvırma ürünlerinden faydalanılır. Şafak Kazan Büküm şirketimiz yıllardır sektörde tecrübe sahibidir.

Paslanmaz Sac Büküm Özellikleri 

Paslanmaz Sac Büken Yerler

Paslanmaz Sac Bükme

Paslanmaz saclar ile ilgili imalat yapmak zor bir işlemdir. Ancak gerekli olan üretim ekipmanları ile saclar istenilen ölçü ve ebatlar halinde üretilebilir. Paslanmaz Sac Bükme sektörün öncü isimlerinden bir tanesi olan Şafak Kazan yapılması zor olan işleri oldukça basit bir hale getiren makine parkuruna ve deneyimli personele sahip olduğu için müşterilerimizin sac ürünler ile ilgili taleplerini oldukça kolay bir şekilde karşılamaktadır.

paslanmaz sacdan boru imalatı

paslanmaz sacdan boru imalatı

Paslanmaz sac büküm ürünleri genellikle AISI 316 paslanmaz çelik ve AISI 304 paslanmaz dirsek şeklindedir. Bu özelliklerde boru ve delikli boru ürünleri de müşteriler tarafından talep edilen ve üretimi yapılan ürünler arasındadır. Ayrıca müşterilerden gelen farklı ölçü ve derecelerde dirsek büküm üretimi de Şafak Kazan Büküm şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Paslanmaz sac ürünlerinde genellikle 5 mm kalınlığa kadar büküm hizmeti veren firmamız sektörün öncü isimlerinden bir tanesi olarak hizmetlerine devam ediyor. Firmamıza verilen siparişler bu konuda özverili bir şekilde çalışan kişiler tarafından belirtilen zamanda sahiplerine teslim edilmektedir. Bakınız; Paslanmaz sac kıvırma.

Hemen Ara