Paslanmaz Yarım Boru İmalatı

Yarım Boru Bükme

Paslanmaz Yarım Boru İmalatı

Firmamızda paslanmaz yarım boru basımı uygulayarak (yarım boru) elde edilebilmektedir; Paslanmaz yarım boru imalatında müşterilerimizin istekleri ; 304 paslanmaz yarım boru, 316 paslanmaz yarım boru şeklindedir. Paslanmaz yarım boru üretimi özel ölçülere görede yapılabilinir. Bunun yanında siyah sac veya malzemeden de yarım boru basımı yapılmaktadır.

 Yarım Boru Bükme

Kazan sargı borusu Siparişe göre 316 kalite paslanmaz yarım boru lar ve 304 kalite paslanmaz yarım borular Uzman eleman kadromuzun çalışmaları doğrultusunda istenilen çapta zamanda basılır. Müşterilerin isteği doğrultusunda imal edilmiş olan borular kullanılacak yere uygun olarak bükülebilmektedir.

 

Yarım Boru imalatı

Yarım Boru imalatı

Örneğin kazan üstü yarım sargı boruları veya yarım boru serpantin istekleri Kaliteli hizmet anlayışı gereği ölçüsünde ve potsuz bükülmektedir.Biz işimizi kaliteli yaparak para kazanma gayreti içerisindeyiz. İstenilen ebat ve kalınlıkta (paslanmaz yarım boru imalatı) sunan Şafak kazan büküm şirketi ölçüsünde titizdir.

 

 

 

 

 

Paslanmaz boru imalatı yapan yerler birçok alana hizmet etmektedirler. Teknolojik gelişmeleri takip eden makinadan anlayan eleman yetiştiren, kaliteli ve hızlı iş sonlandırmayı ilke edinmiş olan şirketimiz özverili ve hassas çalışmaları ile müşterilerini kendine çekmektedir.

 

Ayrıca, paslanmaz dikişli boru imalatı ve siyah dikişi boru imalatı da yapılmaktadır. Özellikle 304 paslanmaz dikişli boru – 310 paslanmaz dikişli boru ve 316 kalite paslanmaz delikli boru – 304 kalite paslanmaz delikli boru en çok istenen imalatlar arasındadır.

 

 

 

 

 

Yarım boru bükme ve yarım boru kıvırma işlerini de ustalıkla gerçekleştiren şirketimiz tecrübelerini her alanda yaygınlaştırmaya çalışmaktadır.

 

Yarım Boru Serpantin İmalatı

Yarım Boru Serpantin İmalatı

 Bakınız ; Yarım boru imalatı yapan firmalar İstanbul

Hemen Ara