Boru Büküm

Şirket olarak birçok çapta ve kalınlıkta hassas ölçülerde boru bükme işini iyi bir hizmet kalitesiyle sizlere sunmaktayız. Atölyelerimizde fason boru bükme işleri nin haricinde imalatda yapılmaktadır. Müşterilerin çeşitli ebatlardaki boru talepleri doğrultusunda elimizdeki makine parkuru ve kendimize özel çeşitli yöntemler ile boru kıvırma işlemini rahatlıkla gerçekleştire bilmekteyiz. Firmamız kalite ve uygun fiyat politikası ile hizmet verip müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden gelen gayreti göstermektedir. Profesyonel iş kalitesi ile boru bükme de hassas üretim ve zamanında teslim anlayışı içinde hareket etmekteyiz.

Boru Bükme Teknikleri

Boru Bükme Firmaları

Boru Büken Firmalar

Boru bükümü gelişen teknoloji de önceleri insanların kendi çaba ve güçleri ile gerçekleştirilen boru büküm işleri şuan teknolojik makineler aracılığıyla sıfıra yakın hata ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Biz, saygınlığımızı korumak adına en çok önem verdiğimiz konulardan biri de büküm işlemlerimiz esnasında hata yapmamaya özen göstermektir. Müşteri beklentilerini tam olarak saptayan firmamız güçlü teknik kadrosu ile sorumluluk bilinci yerinde hizmet anlayışıyla beraber hareket etmektedir.

 

Boru Bükümü

Boru Bükümü

 

 

Boru kıvırma işllerinde istenilen ebatlarda boru elde edebilmek için makine parkurumuz ve tecrübeli elemanlarımızın hassasiyetle özverili bir biçimde çalışmaları sonucu sıfıra yakın hata ile çıkan ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Metal büküm de İstanbul ikitellide güçlü büküm makinaları ile güven veriyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bakınız ; Boru bükme ikitelli – Boru büken yerler ikitelli – Metal büküm ikitelli

Hemen Ara