Kılıcına Büküm

Deneyimli ve uzman kadromuz ile Şafak kazan büküm şirketi olarak bükme işlemlerini profesyonel bir biçimde yapmaya çalışırız ve sizlere sıfıra yakın hata ile hizmet veririz. Türkiye’nin her yerine ve dolaylı yollardan dan yurt dışındaki bir çok ülkeye hizmet veren şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını özverili bir biçimde sürdürmektedir. Tüm büküm işlemleriniz için en uygun çözümleri üreterek uygun fiyat imkanları kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında iş sonuçlandırma ile müşterilerimizin yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

Şafak Kazan, kılıcına profil bükümü ve kılıcına lama bükümü ayrıca INP – UNP – HEA – HEB Profiller ( içine ve dışına) büküm olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Bunları demiri -u demiri ve H (haş demiri) olarakda isimlendirilir.Bu demirler Çoğu kişi tarafından bilinmemekle beraber birçok alanda kullandığı kaçınılmaz bir gerçektir. Enerji nakil hatları, yol, köprü, baraj inşaatları, makine ve zirai alet imalatı, vinç sanayi ve yapısal çelik sektöründe sıklıkla kullanılmakta ve temini için şirketlerle iletişime geçilmektedir. Kılıcına lama bükme, işinde hassas ölçümlerde mükemmel bir hizmet olanağından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Şafak kazan büküm şirketi ile iletişime geçmek olacaktır. Makina parkurumuzda Metal büküm ve güçlü büküm makinalarımız güven ile başakşehir – ikitellide hizmet vermektedir.

Kılıcına Flanş Bükme

Kalite ve dayanıklılığı arttıran, iş gücünü hafifleten I demiri, U demiri ve H demirleri üretilerek iş sahasında sıklıkla kullanılmaktadır. NPI – NPU – INP – UNP – HEA – HEB Profilleri büküm işlemleriniz için uzman kadromuz yüzünüzü güldürebilmek için her türlü isteğinizi zamanında yerine getirerek beklediğinizden iyi hizmeti ayaklarınıza sermektedir. Kalıcı hizmet kalıcı dostluk anlayışının hâkim olduğu şirketimizden memnun kalacağınıza garanti vererek her zaman yanınızda olacağımızı ve bizden güler yüzle ayrılacağınızı sizlere temin edebiliriz.

 

Hemen Ara