Profil Büküm

Profil Bükme

Firmamızda sıklıkla tercih edilen işlerimiz arasında profil bükme işi yer almaktadır. Müşterilerin isteği ve memnuniyeti temelini esas alan firmamız belirli ölçülerdeki  kılıcına profil bükme ve kılıcına (profil kıvırma) işlemini sizler için en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. İstenilen ebatlarda hazırlanacak olan profiller hassas ölçümler yapılarak sıfıra yakın hata payı ile hızlı ve zamanında alıcısına teslim edilir.

Profil Bükme Firmaları

Profil Büken Firmalar

Profil Bükümü

Profil Bükümü

Profiller çubuk şeklinde ürünlerdir, uzunluklarının tamamı boyunca yatay kesiti sabit tutmak üzere kullanılırlar. profil bükme için belli gereksinimlere uygun hale gelmek üzere ayarlanmalıdırlar. Profil bükümü makinalarımızın profil bükme kalıplarında yapılır ve bükülen profile zarar verilmez.

Profil büken yerler arasında firmamız İstanbul İkitellide bulunmaktadır. Profil bükümü yapan firmamız yenilik anlayısına açık ve hizmet odaklı çalışır. Her türlü alüminyum profil bükümü işlemlerini firmamızda gerçekleştirerek her türlü müşteri potansiyelini firmamıza çekmeyi başarmaktayız.

Metal büküm firmamızda Başınızın ağrımayacağı çalışma anlayışımız ile güçlü büküm makinalarımızda güven ile büküm işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bakınız Profil kıvıran yerler.

Hemen Ara