Paslanmaz Dirsek İmalatı

Geçmişten bugüne birçok alanda ihtiyaç duyulan paslanmaz dirsek veya paslanmaz dirsek bükümü önemli iş kolları arasındaki yerini almıştır. Elde edilen iş sonucunda işi yapanda yaptıranda kaliteli iş görmek ve memnun kalmak ister. Firmamızda özverili ve hassasiyetle çalışan elemanlarımızın hizmetinden memnun kalacağınızı siz değerli müşterilerimize memnuniyetle bildiririz.

Yapılması zor işleri basit ve farklı şekillerde yapabilmek makina parkuru ve ustalık işidir. Farklı dirsek çaplarında, dairesel büküm imkanı da sağlayabilecek özverili çalışmalarımızla siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Firmamızda Parçalı dirsek üretimi ve (parçalı dirsek imalatı) yer almaktadır. Ayrıca 316 paslanmaz dirsek – AISI 304 paslanmaz dirsek – 310 parçalı dirsek imalatı da yapılır.

Parçalı Dirsek imalatı

Parçalı Dirsek imalatı

Paslanmaz dirsek veya Dirsek Büküm işini yaptıracak bir yer arıyorsanız, Dirsek Büküm işlerinde sizin istediğiniz ölçü ve derecelerde paslanmaz dirsek üretimi yapan şirketimiz verdiğiniz siparişi istediğiniz zaman diliminde teslim ederek sizi tatmin eder. Bu üretimler arasında kalın etli dirsek yapımıda vardır.

Hemen Ara