Silindir Büküm

Yıllardır hizmet veren ve işinde tecrübeli olan silindir büküm İstanbul  firması endüstriyel sanayide birçok alana hizmet vermektedir. Herkes iş yapacağı firmalara güvenmek ister. İşini bilen usta eller tarafından yapılan her türlü iş büyük değer taşır. Birey veya bireyler yaptığı işlerde para, emek ve zaman harcamaktadır. Silindir büküm firması olarak silindir büküm başta olmak üzere birçok büküm hizmeti vermekteyiz

Hepimiz iş yaptıracağımız firmalara güvenmek isteriz, her iş işini bilen usta ellerle yapıldığı sürece değer kazanmaktadır. Kişi ya da kişiler yaptıkları işlere emek, zaman ve para harcamaktadırlar. Büküm firması olarak emek verdiğimiz birçok büküm hizmeti bulunmaktadır. Silindir büküm işi de bunlardan bir tanesidir. Silindir bükme basınçlı kapların bombe ile kullanılan kısımları olarak da bilinir. Bünyemizdeki silindir bükme makinaları ile silindir büküm işleri ni kolayca yapabilmekteyiz. Metal büküm işi olan silindir bükme başınızın ağrımayacağı çalışma anlayışımız ile güçlü büküm makinalarımızda güven ile büküm işlerinizi ikitelli deki atölyemizde yaptırabilirsiniz.

Silindir Büküm

Silindir Büküm

Silindir Bükme

Silindir Bükme

Camilerin çelik minareleri, yüksek binalardaki suyun iniş boruları, denize çakılan beton boruları gibi silindir büküm işlerinin yapılmasını gerektiren durumlarda şirketimizi arayarak güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 3 metre silindirde büküm işleminizi şirket elemanlarımız ve profesyonel makinelerimiz (sac, alüminyum veya paslanmaz malzemelerin kıvrılması için gayet uygundur) ile çalışmalar sonucu sıfıra yakın hata ile istediğiniz ölçülerde imalatlar yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Silindir Bükümü

Silindir Bükümü

(Silindir kıvırma) işleriniz için hardox sac, paslanmaz sac veya alüminyum malzemelerinizi kesim işlemlerinden sonra büktürmek için 3 metrelik silindir kullanılarak makinalarımız aracılığıyla samimi ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli iş demek pahalı iş demek değildir iş kutsaldır, itina ile sağlam ve kaliteli yapılmalıdır. Kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve elemanlarımızın iyi iş çıkarması ile hizmet veren firma tercihiniz olmak için her türlü çabayı göstermekteyiz. Teknik silindir işlerinde aranılan güçlü güven için metal bükümde bizi tercih edebilirsiniz.

Yenilikçi projelerimiz ile silindir bükümü yapan yerler arasında (silindirde sac bükme) ve alüminyum bükümü ve alüminyum boru imalatı gibi alanlarda alüminyum kaynağıda dahil olmak üzere hizmetimiz zamanında teslim ve sıfıra yakın hata anlayışı ile devam etmektedir.

silindir bükümcüleri

silindir bükümcüleri

Firmamızda, silindirde sac kıvırma işlerini hassas ölçümlerle kullanımınıza sunmaktayız.

Bakınız İstanbul silindir bükümcüler, Silindir Bükme Firmaları, Silindir Büken Firmalar

 

 

Hemen Ara