Npu ve Npi Bükümü

Şirketimizde npu bükümü npi bükümü – u profil bükümü ve diğer profil çeşitleri dahil büküm işlemlerini profesyonel bir biçimde yapmaya çalışırız ve sizlere sıfıra yakın hata ile hizmet veririz. Türkiye’nin her yerine ve dolaylı yollardan yurt dışındaki bir çok ülkeye hizmet veren şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını özverili bir biçimde sürdürmektedir. Tüm npu bükme işlemleriniz için en uygun çözümleri üreterek uygun fiyat imkanları, kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında iş sonuçlandırma ile müşterilerimizin yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

Npi Bükme

Şafak Kazan, npi – npu demiri kılıcına büküm ve ayrıca inp – unp – hea – heb profilleri (içine ve dışına) büküm olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Bunları ı demiri – u demiri ve H (haş demiri) olarakda isimlendirilir. Bu metaller Çoğu firma tarafından birçok alanda da kullanıldığı kaçınılmaz bir gerçektir. Enerji nakil hatları, yol, köprü, baraj inşaatları, makine ve zirai alet imalatı, vinç sanayi ve yapısal çelik sektöründe sıklıkla kullanılmakta dır. Hassas ölçüler ve mükemmel bir hizmet olanağından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Şafak kazan büküm şirketi ile iletişime geçmek olacaktır.

Npu Büküm

Npu Büküm

Heb – Hea Bükme

Kalite ve dayanıklılığı arttıran, iş gücünü hafifleten I demiri, U demiri ve H demirleri üretilerek iş sahasında sıklıkla kullanılmaktadır. Metal büküm ikitelli olarak güven ile güçlü büküm işleri ihtiyaçlarınızda herzaman sizlere hassasiyet ile hizmet etmekteyiz.Uzman kadromuz yüzünüzü güldürebilmek için her türlü isteğinizi zamanında yerine getirerek beklediğinizden daha iyi bir hizmeti size sunmaktadır. Kalıcı hizmet kalıcı dostluk anlayışının hâkim olduğu şirketimizden memnun kalacağınıza garanti vererek her zaman yanınızda olacağımızı ve bizden güler yüzle ayrılacağınızı sizlere temin edebiliriz. Bakınız; npi bükme ve npu bükme.

Hemen Ara