Serpantin İmalatı

Serpantin Büküm

Serpantin Büküm

Serpantin bükme; spiral boru şeklindedir kısaca tarifi yay şeklinde yuvarlak sarım boru imalatı olarak ( spiral boru imalatı olarak ) tanımlanmaktadır. Firmamızda Kızgın yağ kazanı Serpantin Üretimi veya serpantin imalatı müşterilerimizin isteği doğrultusundaki ölçüler çerçevesinde  kaynaksız şekilde veya kaynaklı, paket serpantin oluşturacak şekilde ekli bükülmelerle gerçekleştirilmektedir.

 

 

Serpantin Büküm

Serpantin İmalatı

Serpantin İmalatı

 

(Serpantin boru bükme) işi genellikle tüm endüstriyel üretimlerde ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Serpantin Isıtma ve Soğutma için sıklıkla kullanılmaktadır. Yarım boru serpantinleri kazanlarda sıkca uygulanan bir sistemdir. Borunun sarıldığı yüzeyin sıcak veya soğuk artımını sağlamak için kullanılmaktadır. Serpantin sarımı ile mevcut yüzeyin ısı aktarımı arttırılmış olup ısı transferi sağlanmaktadır. Şirketimiz Serpantin Bükümü veya Serpantin Bükme  yapmakla kalmayıp komple (Paslanmaz Serpantin İmalatı) nı da gerçekleştirmektedir. Kızgın yağ kazanı serpantini çelik çekme borular ile yapılmalıdır.Teknolojik makinalarımızda  bükülen borular (tam ve yarım borular) istenilen ebatlarda serpantin haline getirilir  ve hassas ölçümler yapılarak alıcılarına teslim edilir. Şirket olarak zamanında ve hızlı teslim koşulları ile çalışıp müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Serpantin İmalatı Yapan Yerler

Serpantin İmalatı Yapan Yerler

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz sürece sizlere en kaliteli hizmeti vermekden mutluluk duyarız. Türkiye’nin hemen her yerine hizmet vermekte olan şirketimiz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için titizlikle  çalışmaktadır. Serpantin imalatı yapan firmalar arasında tercih edilmekten gurur duyuyoruz. Serpantin çeşitlerinde paket serpantin, kanatlı serpantin vs…bulunmaktadır.

Serpantin Kıvırma

Serpantin Kıvırma

Serpantin üreticileri olarak atölyemizden serpantin firmaları na büküm işleri yapılmaktadır. Ayrıca kazan sargı borusu bükümleri isteğinize göre ölçülerde yapılır.

Bombeye serpantin sarma, bombe üstüne serpantin sarma işlemleri. Güven ile güçlü büküm makinalarında gerçekleştirilir.

Hemen Ara