Döküm Potası İmalatı ve Bükümü

İlerleyen endüstriyel gelişmeler sonucunda döküm potası bükme işlemi geniş alanlara yayılmaktadır. Bu durum her geçen gün değişen makina ekipmanlarına ve insan ihtiyaçlarına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Şafak kazan büküm şirketi olarak. Döküm potası imalatı nı şirket olarak büyük bir ustalıkla hazırlayıp müşteri memnuniyetini esas alan şirket görüşü ile size sunmaktayız.

Döküm Potası İmalatı

Eritme Potası İmalatı

Potanın yapım süreci öncelikle ısıya uygun malzeme seçildikten sonra Döküm potası bükümü veya döküm potası kıvırma işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra potaya eklenecek malzemeleri hazırlayarak kaynak işçiliğine geçilir. Kaynak işleminde tecrübeli kaynak ustalarımız malzemeye sıfır kaynak ağzı açarak standart karışım gazının aksine özel amaçlı gazlar kullanıp içini ve dışını kaynak ederler. Bu sayede erimiş ateşin potaya vereceği zarar minimuma iner. Döküm Potası Yapmak gerçekten özveri ile çalışılması gereken bir iş olmasından dolayı müşterilerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasına imalat yaptığımız bilinen bir gerçek olup kaliteli hizmet anlayışı ile çalıştığımızdan müşteri potansiyelimiz son derece güçlüdür.

Eritme Potası İmalatı

Eritme Potası İmalatı

Eritme Kovası İmalatı

Eritme potası imalatı yapan yerler ile çalışmanız durumunda dikkat etmeniz gereken, potanızın sağlam ve uzun süreli kullanılabilecek olmasıdır. Meslektaşlarımız arasında tabiki işini maximum derecede sağlam ve kaliteli olarak yapan firmalar da var. Çok yüksek ısılarda ve ısının hızlı değiştiği ortamlarda kullanılan döküm potası sağlam ve kaliteli iş çıkaran bir yerden elde edilmediği sürece her zaman problem yaşarsınız. Şirket olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlarla ve tekrar tekrar yaptığımız imalatlar ile kaliteli hizmet verdiğimizi düşünerek bizlere ulaştığınız taktirde sizleri memnun edeceğimizi garanti etmekteyiz

Hemen Ara