Otoklav Kapak İmalatı

Şafak Kazan, uzun zamandır  farklı tiplerde otoklav kapakları imalatı  yapmaktadır.  Otoklav kazanlarında değişik kapak sistemleri yaygın olarak kullanılır. Otoklav kapak üretimi yıllar geçtikçe tecrübelere dayanarak imalatları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

otoklav kazan kapağaı yapan firmalar

otoklav kazan kapağaı yapan firmalar

Şafak Kazan Dünyadaki endüstri liderlerinin sayısız uygulamaları için kullandıkları ve ihtiyaca göre yaptırdıkları basınçlı vakum kapaklarını, profesyonel bir şekilde uzun yıllardan beri mühendis desteği ile günümüz teknolojisini en iyi şekilde firmalara sunar.

otoklav kazan kapakları

otoklav kazan kapakları

Hızlı açılan kapılar, hem özel hem de standart olmak üzere maximum boyutlarda imal edilmektedir. Ve her otoklav kapağı, kalite ve emniyet için tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

otoklav kazan kapağı torna

otoklav kazan kapağı torna

Biz Otoklav Kapaklarının hızlı Kapanma veya yavaş kapanma gibi her biri özel olarak isteğinize veya projenize uygun olarak yapılabiliriz. Otoklav kapağı tornalama dahil her bir işi bünyemizde yapılmaktadır. Dolayısıyla, müşterilerimizin tüm gereksinimlerini en ufak detaylara kadar yerine getirmek için büyük çaba gösteriyoruz.

otoklav kapakları

otoklav kapakları

Firmamız İmalatlarında Şunları Esas Alır;

Önceden tanımlanmış basınç teknesi talimatlarına ve olası spesifikasyonlara göre gerekli tüm emniyet cihazlarıyla donatılmış kapaklar olarak üretilir. (Müşteri İsteğine Göre)
Tüm Avrupa ve uluslararası düzenlemelere göre inşaat ve imalat
Basınçlı kaplar için Hızlı Kapanma Kapılarının hesaplanması yapılır.
Manuel, yarı otomatik ve tamamen otomatik açma düzeneğine sahip Hızlı Kapama Kapakları. Yatay ve dikey kazanlar için yapılır.
Nitelikli kaynakçılar ile otoklav ünitelerinin Kaynakları.
Tüm kaynak derzleri röntgen ile test edilir (% 100 X ışını kaynak testi).
Kapıların tüm flanşları isteğe göre istenilen malzeme normuna göre özel olarak ve istenirse dövme çelikten yapılır. (tek parça kaynaklı ek yok).
Kapı dişlerinin kesilmesi, daha iyi doğruluk ve eşleştirme için parça işleme ile yapılır.
Otoklavın tüm kaynakları, kullanılan malzemenin normlarına uygun olan kaynak telleri ile yapılır.
Kapaklarımızın, kilit halkası ve kapı salıncaklı işlemleri tipik olarak hidrolik tir ve yüksek basınç altında çalışmayı önlemek için daima birbirine kilitlenmiştir. Ayrıca, basınç altında kapının yanlışlıkla açılmasını önlemek için mekanik, hidrolik, pnömatik ve elektrikli kilitler gibi kapı emniyet kilitleme aygıtlarıyla birlikte uygulamalar yapılır.

otoklav kapağı

otoklav kapağı

 

otoklav kapak torna

otoklav kapak torna

Kalite Kontrol Sistemi;

Onaylanmış bir kuruluş (örn. TÜV, Lloyd’s vb.) Aracılığıyla ekipmanın onaylanması için kanıtlanmış bir sistemle bağlantılı olarak en modern üretim tesislerinin uygulanması. Gerekli tüm testler yerinde yapılabilir. Bu, yüksek güvenlik seviyesinde yüksek kalitede, kanıtlanmış ürün özelliklerini garanti eder. (Müşterinin Özel İsteğine Göre)

otoklav kapağı imalatı

otoklav kapağı imalatı

Hemen Ara